Hliníkové Okná

Slovaktual W 77HI

Energeticky hospodárne budovy a budovy s takmer nulovou potrebou energie sú trendom súčasnej architektúry. Vďaka dômyselným inováciám dosahujú hliníkové okná Slovaktual W 77HI vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie. Napĺňajú nielen požiadavky náročných energetických noriem, ale tiež vysoké očakávania na odolnosť, trvácnosť a nadčasový vzhľad.  

1 Stabilný profilový systém
3-komorový hliníkový profil so stavebnou hĺbkou 77 mm vyniká svojou pevnosťou a stabilitou. Špeciálna povrchová úprava HWR výrazne zvyšuje stálosť farby a jej lesku.

2 Izolačné 3-sklo
Izolačné sklo je zapustené hlbšie do profilu krídla, čo eliminuje orosenie vnútornej tabule skla a profilu. Stavebná hĺbka umožňuje zasklenie krídla až do hrúbky 66 mm. Pri výber e optimálneho izolačného skla sa tak nemusíte obmedzovať.

3 Teplý dištančný rámik
Dištančný rámik Swisspacer U výrazne obmedzuje vznik tepelných mostov a eliminuje rosenie okien. Bráni unikaniu izolačného plynu z medziskleného priestoru a zároveň vniknutiu vodných pár dnu.

4 Tepelná vložka
Je vkladaná pod sklo, eliminuje prefukovanie a vylepšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna.

5 100% vypenenie izolačných komôr
Komory profilu sú vyplnené po celom obvode PUR penou, čo zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna. Izolačná pena je vyrábaná bez freónov a ako stabilizátory sú použité iba prírodné látky.

6 Stredové tesnenie COEX
Inovované stredové tesnenie a geometria izolačných priečok sú navrhnuté tak, aby výrazne prispeli k vysokým hodnotám tepelnej izolácie a tesnosti voči hnanému dažďu.

Slovaktual W 72 a W 72i


Moderný okenný systém W 72 spĺňa vysoké nároky na energeticky hospodárne bývanie. Pri jeho návrhu sme sa sústredili najmä na prvotriedne materiály a dôsledné prerušenie tepelných mostov. Vlastnosti hliníkových okien W72 a verzie W72i so skrytým krídlom umožňujú rozmanité využitie v modernej architektúre. 

1 Profilový systém
Inovatívna geometria izolačných priečok má pri stavebnej hĺbke len 72 mm dôležitý vplyv na výbor né tepelnoizolačné vlastnosti. Tesnosť a tuhosť spojov je ďalej vylepšená technológiou injektáže spojov.

2 Špeciálna povrchová úprava HWR
Zvýšená odolnosť voči poveternostným vplyvom výrazne predlžuje stálosť farby a jej lesku.

3 Izolačné 3-sklo
Okno W 72 je možné zaskliť izolačným sklom až do hrúbky 64 mm. Vo verzii W 72i so skrytým krídlom je možné zvoliť sklo do hrúbky 48 mm.

4 Teplý dištančný rámik
Dištančný rámik Swisspacer Ultimate bráni unikaniu izolačného plynu z medziskleného priestoru a zároveň vniknutiu vodných pár dnu. Výrazne obmedzuje vznik
tepelných mostov.

5 100% vypenenie izolačných komôr
Komory profilu sú vyplnené po celom obvode PUR penou, čo zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna. Izolačná pena je vyrábaná bez freónov a ako
stabilizátory sú použité iba prírodné látky.

6 Stredové tesnenie
Viackomorové stredové vulkanizované tesnenie prispieva k vysokým hodnotám tepelnej izolácie.

Slovaktual W 65


Hliníkový okenný systém so stavebnou hĺbkou 65 mm. Vysoká stabilita a hodnoty tepelnej izolácie predurčujú toto okno k renovácii a obnove polyfunkčných objektov, priemyselných a administratívnych budov. 

1 Profilový systém
Pevný a stabilný 3-komorový profil je vďaka stavebnej hĺbke 65 mm určený najmä pre renováciu.

2 Povrchová úprava
Špeciálny práškový nástrek zaručí dlhodobú stálosť farebných tónov a lesku. Je tiež možné zvoliť lamináciu vo farbe alebo dekóre dreva.

3 Izolačné sklo
Okno je možné zaskliť tepelnoizolačným resp. protihlukovým sklom až do hrúbky 58 mm.

4 Teplý dištančný rámik
Dištančný rámik bráni unikaniu izolačného plynu z medziskleného priestoru a zároveň vniknutiu vodných pár dnu. Výrazne obmedzuje tepelné mosty.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.