Plastové Okná

Moderné plastové okno musí spĺňať náročné kvalitatívne, izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. V Slovaktuale myslíme na každý detail. Naše okná sú dnes značkou kvality, overenou tisíckami spokojných užívateľov na Slovensku aj v zahraničí. 


Slovaktual PASIV


Moderné a nízkoenergetické budovy sa nezaobídu bez okien s výnimočnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Plastové okná Slovaktual PASIV so stavebnou hĺbkou 85 mm a trojitým sklom sú pre energeticky hospodárne budovy priam ideálnym riešením. V predstihu spĺňajú nielen nároky prísnych noriem, ale tiež požiadavky na dizajn, spoľahlivosť a trvácnosť. 

1 Profilový systém
Pevný a stabilný 6-komorový plastový profil s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a so stavebnou hĺbkou 85 mm. Možnosť predného alebo spodného (skrytého) odvodnenia. Variant HL aj CL je možné doplniť o hliníkový klip.

2 Izolačné 3-sklo
V oknách PASIV CL je možné zasklenie do šírky 48 mm, pri PASIV HL až do šírky 56 mm.

3 Teplý dištančný rámik
Dištančný rámik Swisspacer U bráni unikaniu izolačného plynu z medziskleného priestoru a zároveň vniknutiu vodných pár dnu. Výrazne obmedzuje tepelné mosty a zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna.

4 Vlepovanie skla
Izolačné sklo je pevne zlepené s krídlom po celom obvode. To zvyšuje pevnosť a stabilitu celej konštrukcie a hodnoty tepelnej aj zvukovej izolácie. Tabuľa skla sa nedá z krídla vytlačiť von a okno je odolnejšie proti vlámaniu.

5 Pevné stredové dorazové tesnenie
Systém troch tesnení s pevným stredovým tesnením prispieva k vyššej tepelnej izolácii. Zvyšuje vodotesnosť okna aj v prípade hnaného dažďa. Pevná stredová prepážka bráni vypáčeniu krídla pri vlámaní a chráni kovanie pred vplyvom počasia.


Slovaktual STANDARD


Štandardný okenný systém s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Vďaka svojim parametrom je určený najmä pre rekonštrukciu bytových domov a rodinných domov. 

1 Systém troch tesnení
Systém troch tesnení s pevným stredovým dorazovým tesnením prispieva k vysokým hodnotám tepelnej izolácie. Pevný stredový nos zaručuje vodotesnosť aj v prípade hnaného dažďa. Zároveň bráni vypáčeniu krídla z rámu pri pokuse o vlámanie a chráni kovanie pred vplyvmi počasia.

2 Vlepované sklo
Jedinečná technológia vlepovania skla do profilu krídla zlepšuje stabilitu krídla a môže zvýšiť tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti okna až o 10 %. Slovaktual touto technológiou vyrobil už viac ako 1 000 000 ks okenných jednotiek.

3 Profilový systém
Konštrukčný systém so zlepšenými tepelnoizolačnými vlastnosťami (Uf) a vyššou pevnosťou a stabilitou. Všetky rozmerové kombinácie profilov je možné z vonkajšej strany doplniť o hliníkový klip.

4 Izolačné sklo
Pre plastové okná s profilom STANDARD OL a STANDARD CL je určené izolačné dvojsklo. Do profilov STANDARD OL+ alebo CL+ je možné použiť izolačné trojsklo až do šírky 38 mm.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.