Hľadať

Žalúzie na mieru priamo od výrobcu

Naša spoločnosť žalúzie neprestajne inovuje a prispôsobuje sa potrebám zákazníkov. Vyberte si z mnohých typov funkčných a štýlovo riešených žalúzií. Ponúkame klasické horizontálne a vertikálne žalúzie, ale aj bezpečnostné vonkajšie žalúzie, solárne žalúzie s nulovou spotrebou energie alebo žalúzie pre strešné okná.

Vonkajšie žalúzie na mieru chránia váš interiér

Vnútorné žalúzie

Horizontálne žalúzie

Strešné žalúzie

Vertikálne žalúzie

Naša ponuka vnútorných a vonkajších žalúzií sa skladá z niekoľkých rôznych produktových radov, pričom každý má svoje určenie a špecifiká. Pre všetky produktové rady interiérového zatienenia a žalúzií je však spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Naša spoločnosť žalúzie neprestajne inovuje a prispôsobuje potrebám zákazníkov.

Horizontálne žalúzie sa hodia predovšetkým na jednoduché okná a minimalisticky zariadené interiéry. Vonkajšie žalúzie zaisťujú okrem regulácie teploty v miestnosti aj bezpečnostnú funkciu a chránia vás pred vlámaním. Pri strešných oknách, ktorými dopadajú slnečné lúče do miestnosti priamo, sú dobré strešné žalúzie základom, a vertikálnymi žalúziami ľahko zatemníte priestor a vizuálne rozdelíte miestnosť.

Ďalšie typy zatienenia:: vonkajšie žalúzie na mieru chránia váš interiér, vnútorné žalúzie, horizontálne žalúzie, strešné žalúzie, vertikálne žalúzie